Free Joomla Template by Discount Justhost

Duo Discus 5,33m

Dvojsedadlový dálkově ovladatelný větroň Duo Discus s rozpětím křídla 5,33m je větší celolaminátovou verzí makety Duo Discus 2,5m. Je vyroben v měřítku 1:3,75. Není to model náročný na pilotáž, neboť standardní křídlo nemá klapky. Pro náročnější piloty může být křídlo dodáno i s klapkami. Dostatečně pevná robustní konstrukce dovoluje zkušenému pilotovi létat i akrobatické prvky.

Trup modelu Duo Discus je vyroben ze sklolaminátu. Kabina je vybavena sklolaminátovou sedačkou. Na přání zákazníka může být kabina vybavena nadstandardně, tj. mít potahy na sedačku, vypolstrované bočnice trupu, řídicí páky, palubní desku, mikrofon a mapu. Překryt se otevírá na dvou závěsech do boku tak, jak je tomu u skutečného letadla.

Sendvičové křídlo je vyrobeno ze skla, uhlíku a sendvičového materiálu Herex. Nosník je tvořen uhlíkovým rovingem a laminátovou sendvičovou stojnou s balsovou vyplní. Uchycení na trup je provedeno prodlouženým nosníkem, zajištěným čepem.

Maketa Duo Discus 5,33m je vybavena vzdušnými brzdami typu Schempp-Hirth a zatahovacím podvozkem . Model je standardně opatřen původní imatrikulací skutečného větroně. Na přání zákazníka lze změnit barvu nebo celé označení modelu.

Model je též možné, na přání zákazníka, dodávat i v jiných variantách vybavenosti kabiny, či skladby materiálů a barevných provedení.Duo Discus 5,33m se základním vybavením vyžaduje osazení osmi (8) servopohony, tj. výškovka, směrovka, křidelka, brzdy, zatahovací podvozek a vypínač vlečného zařízení.Dva (2) servopohony na víc pak vyžaduje verze s klapkami a jeden (1) servopohon navíc funkce výklopné jednotky, pokud je model upraven na motorovou verzi.

K modelu lze zakoupit přepravní laminátovou bedna na kolečkách, kterou jsme pro modely této velikosti vyvinuli.

  

Maloobchodní cena s DPH

 

Model č. Vybavení Cena + 21% DPH
GPDUO5,3 Brzdy,  zatahovací podvozek CZK 58 000,-
GPDUO5,3 CC Brzdy, zatah.podvozek, vypinač vleč. lana, nadstandartní kabina CZK 61 564,-

* Požadujete-li informace o cenách nadstandartního vybavení a příslušenství, či chcete li si vyžádat náš velkoobchodní ceník a obchodní podminky, prosim kontaktujte nás na emailové adrese:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Měřítko: 1:3,75
Rozpětí křídla: 5 330 mm
Délka: 2 309 mm
Plocha křídla: 109 dm²
Profil křídla: HQ 3/15-12 mod.
Zatížení: 96 g/dm²
Při hmotnosti: cca 10 500 g
Zdatnost pilotáže: Pokročilá

 

Technická data krabice
Délka: 2385 mm
Šířka: 380 mm
Výška přední části: 380 mm
Délka prolisu na směrové kormidlo: 500 mm
Váha prázdné krabice: cca 6500 g
Cena včetně 21%DPH: CZK 18082,-

Z vlastních zkušeností s dopravou a přenášením modelu víme, jak jsou tyto náchylné k mechanickému poškození. Látkové vaky neposkytuji dostatečnou ochranu modelu před mechanickým poškozením. Proto jsme rádi, že jsme jako první ve světě vyvinuli bezpečné celolaminátové přepravní krabice, které jsou obdobou skutečného transportního vozu Cobra. V současné nabídce máme menší transportní bednu s popruhem přes rameno pro modely do 3 000mm nebo větší přepravní trajlery na kolečkách pro modely do 4 800mm a 6 000 mm.

Celolaminátový transportní trajler Cobra s kolečkama, vhodný pro většinu maket větroňů do
6 000 mm