Free Joomla Template by Discount Justhost

Duo Discus X 5,33m

Dvojsedadlový dálkově ovladatelný větroň Duo Discus X s rozpětím křídla 5,33m je další celolaminátovou verzí makety Duo Discus. Je vyroben v měřítku 1:3,75. Na rozdíl od Duo Discuse má křídlo klapky, které mění zakřívení profilu křídla. Dostatečně pevná robustní konstrukce dovoluje zkušenému pilotovi létat i akrobatické prvky.

Trup modelu Duo Discus X je vyroben ze sklolaminátu. Kabina je vybavena sklolaminátovou sedačkou. Na přání zákazníka může být kabina vybavena nadstandardně, tj. mít potahy na sedačku, vypolstrované bočnice trupu, řídicí páky, palubní desku, mikrofon a mapu. Překryt se otevírá na dvou závěsech do boku tak, jak je tomu u skutečného letadla.

Sendvičové křídlo je vyrobeno ze skla, uhlíku a sendvičového materiálu Herex. Nosník je tvořen uhlíkovým rovingem a laminátovou sendvičovou stojnou s balsovou vyplní. Uchycení na trup je provedeno prodlouženým nosníkem, zajištěným čepem.

Maketa Duo Discus X 5,33m je vybavena vzdušnými brzdami typu Schempp-Hirth a zatahovacím podvozkem. Namísto standardního  přistávacího podvozku je možno model nadstandardně osadit odpruženým zlamovacím zatahovacím podvozkem, tedy takovým, jaký mají skutečná letadla. Model je standardně opatřen původní imatrikulací skutečného větroně. Na přání zákazníka lze změnit barvu nebo celé označení modelu.

Model může být upraven na motorovou verzi osazením Elickerovou výklopnou jednotkou o velikosti 18 palců. Na přání zákazníka můžeme trup modelu pro instalaci pylonu pouze připravit, tj. vyřezat do trupu otvor a osadit jej dvířky, nebo můžeme jednotku kompletně nainstalovat.

Duo Discus X 5,33m se základním vybavením vyžaduje osazení deseti(10) servopohony, tj. výškovka, směrovka, křidelka, brzdy, zatahovací podvozek, klapky a vypínač vlečného zařízení. a jeden (1) servopohon navíc funkce výklopné jednotky, pokud je model upraven na motorovou verzi.

K modelu lze zakoupit přepravní laminátový box na kolečkách, který jsme pro modely této velikosti vyvinuli.

   

Maloobchodní cena s DPH

Model č. Vybavení Cena včetně 21% DPH
KVDUOX 5,3m SFRLG Brzdy,zatahovací podvozek CZK 75 100,-
KVDUOX5,3m SFRLG CC Brzdy,zatahovací ,nadst.kabina CZK 77 323,-
Měřítko: 1 : 3,75
Rozpětí křídla: 5 330 mm
Délka: 2 309 mm
Plocha křídla: 109 dm2
Profil křídla: HQ 3/15-12 mod.
Zatížení: 96 g/dm2
Při hmotnosti: 10 500g
Zdatnost pilotáže: Pokročilá

Požadujete-li informace o cenách nadstandartního vybavení a příslušenství, či chcete li si vyžádat náš velkoobchodní ceník a obchodní podminky, prosim kontaktujte nás na emailové adrese:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Technická data krabice
Délka: 2 285 mm
Šířka: 380 mm
Výška přední části: 380 mm
Délka prolisu na směrové kormidlo: 500 mm
Váha prázdné krabice: 6 500 g
Cena včetně 21%DPH: 18082 ,- CZK